roudenský běh - účastníci

Děti nejmenší
Příjmení Jméno Klub
Egermaierová Lilien PPL
Pavlová Karolína Prazdroj Plzeň
Šípková Julie PPL
Zborníková Barbora
Děti malé dívky
Příjmení Jméno Klub
Menclová Karla LK Škoda Plzeň
Neuvirtová Helena Sokol Plzeň 1
Staňková Ella TAP
Toušová Anastázie
Děti malé hoši
Příjmení Jméno Klub
Kuruc Tomáš AK Škoda Plzeň
Metlička Fabián
Metlička Tobiáš
Pavel Jaroslav Prazdroj Plzeň
Pernica Radek LBK Železná Ruda
Šturm Petr TJ Sokol SG Plzeň - Petřín
Zajíc Jakub AK Škoda Plzeň
Zajíc Jakub AK Škoda Plzeň
PŘEDŽAČKY
Příjmení Jméno Klub
Klepačová Karolína TJ SOKOL PETŘÍN
Klepačová Kristýna TJ SOKOL PETŘÍN
Kratochvílová Leontýna Atytaky Třemošná
Kuchynková Karolína Triatlon Plzeň
Poděbradská Viktorie AK Škoda Plzeň
Potůčková Ema SPORT CLUB PLZEŇ
Sedláčková Kristýna TJ Baník Stříbro
Šturmová Tereza TJ Sokol SG Plzeň - Petřín
Sýkorová Dora Sport CLUB PLZEŇ
Zimmelová Antonie AK Škoda Plzeň
PŘEDŽÁCI
Příjmení Jméno Klub
Kopet Daniel Baník Stříbro
Kratochvíl Pavel
Kyncl Vojtěch AK Plzeň
Lavička Jonáš FCVP
Minařík Tomáš Falcon Rokycany
Nesnídalová Taťána AK Škoda Plzeň
Pernica Rostislav LBK Železná Ruda
Staněk Jan TAP
Valenta Adam
ŽAČKY MLADŠÍ
Příjmení Jméno Klub
Horová Eliška Triatlon Academi Plzeň
Kynclová Kristýna AK Škoda Plzeň
Lavičková Stella Slavia VŠ Plzeň
Minaříková Karolína Falcon Rokycany
Šmídová Simona AK Škoda Plzeň
Stöckelmayerová Lucie AK Škoda Plzeň
ŽÁCI MLADŠÍ
Příjmení Jméno Klub
Brand Ondřej TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
Denisov Daniel Fbš Gorily Plzeň
Kyncl Vojtěch AK Škoda Plzeň
Mastný Leonard TJ Sokol SG Plzeň - Petřín
Nesnídal Jan Judoclub Plzeň
Novák Adam Sokol Petřín
Sýkora Tadeáš Sport CLUB PLZEŇ
Touš Michal
ŽAČKY STARŠÍ
Příjmení Jméno Klub
Černá Kateřina AK ŠKODA Plzeň
Jindrová Valentýna AK Škoda
Metličková Barbora
Michálková Eliška Škoda Plzen
Pernicová Lucie LBK Železná Ruda
ŽÁCI STARŠÍ
Příjmení Jméno Klub
Bíman David AK ŠKODA PLZEŇ
Honl Martin Ak Škoda Plzeň
Panzer Martin FBŠ Gorily Plzeň
Pyšný Jakub SPORT CLUB PLZEŇ
Riegel Jan
Škarban Jan AK Škoda Plzeň
Tesař Filip
Veselý Oliver AK škoda
Zajíc Matěj AK Škoda Plzeň
DOROSTENKY
Příjmení Jméno Klub
Beránková Aneta AK Škoda Plzeň
ŽENY
Příjmení Jméno Klub
Anna Suráková Ak Škoda Plzeň
Bečvářová Klára AK Škoda Plzeň
Burešová Barbora
Fialová Alena
Strejcová Adéla Shirokan Dojo
Zborníková Veronika
Velká cena Prazdroje
Příjmení Jméno Klub
Barák Martin AK Škoda Plzeň
Duda Miroslav Prazdroj Plzeň
Dvořák Vítězslav
Egermaier Martin PPL
Fajta Viktor D5
Gutwirth Adam Forestdent
Hyndrák Honza
Jadlovský Ondřej
Janoušek Jaromír SDH Třebýcinka
Jirásko Michal
Kučera Petr Ak Škoda Plzeň
Matějka Tomáš USK CS Plzeň
Němeček Jiří
Neuvirt Miroslav AK Škoda Plzeň
Spivak Marko
VETERÁNKY 40+
Příjmení Jméno Klub
Bielková Věra
Staňková Jana
VETERÁNI 40+
Příjmení Jméno Klub
Brož Martin Sk RANKL Horská Kvilda
Cerny Milan Sportovní Club Cerny
Forster Zdeněk AC Domažlice
Kratochvíl Pavel Tj Prazdroj
Lavička Josef Rapid Plzeň
Majer Jan Silvini Madshus team
Metlička Jiří
Pavel Jiří Prazdroj Plzeň
Rada Michal
Riegel Jan Muj obchod Dobřany
Škarban Pavel Johnyho (j)Elita
Slepička Martin
Šmíd Jaroslav Dobřany
Staněk Jiří
Vávra Lukáš MS BIKE ACADEMY RACING
Zahálka Luděk